Tak się złożyło, że…

Tak się złożyło, że odwiedziłem dzisiaj słynny Tauzen, czyli Osiedle Tysiąclecia w #katowice , które większości górnoślązaków kojarzy się głównie z charakterystycznymi kukurydzami https://pl.wikipedia.org/wiki/Kukurydze_(wie%C5%BCowce) a w moim graciarskim sercu zajmowało zawsze szczególne miejsce, jako blokowisko, na którym jeszcze w 2013-2014 roku było wciąż bardzo dużo maluchów, w części osiedla bliższej centrum Katowic stały wtedy jeszcze praktycznie na co drugim parkingu. Postanowiłem się rozejrzeć, ile z tego zostało w roku 2019.
Na pierwszy ogień poszedł jeden z najciekawszch wrostów w Kato, czyli BMW, które 2 lata temu prezentował tutaj świętej pamięci @oficer-prowadzący https://www.wykop.pl/wpis/25102869/wrastajace-juz-chyba-od-dluzszego-czasu-czterdzies/ Od poprzedniego zdjęcia w ogóle się nie zmienił, trzeba przyznać, że biodegracja następuje powoli.
Samochód ten został kilkanaście lat temu wyciągniety z nieopłacanego garażu i do dzisiaj sobie spokojnie gnije, na niewidocznym dla gapiów i straży miejskiej parkingu.
#czarneblachy #wrosty #samochody #motoryzacja