Nawiązując do wpisu z…

Nawiązując do wpisu z gorących z Matizem – kupiłem później Clio 2 1.6 110KM za 3500 plnów. Moje trzecie Clio w posiadaniu.
Na liczniku 256 tysięcy km, wg moich obliczeń po mieście pali coś koło 6-7 litrów benzyny (gazu nie ma), a używam go tylko do dojazdów do pracy i po zakupy. Przez dwa lata jedyne co to w nim było robione to spawanie tłumika i wymiana gumowego przewodu od płynu chłodniczego.
Największym zaskoczeniem które ogarnąłem po zakupie był tempomat xD Ogólnie jestem z miasta w którym jak masz elektryczne wszystkie szyby to samochód uważany jest za prestiżowy xD U mnie są tylko te na przednie, a z tyłu korbka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zaraz będą komentarze, że za te pieniądze mogłem jakiegoś Forda Probe czy innego Passata, ale właściwie mam w dupie wojenki motoryzacyjne i nie zależy mi na to jak patrzą ludzie na auto w którym siedzę.¯_(ツ)_/¯ Zamiast motoryzacji wole kłócić się o giereczki i konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samochód jakiego potrzebuje na ten moment to mały popierdalaczek po mieście który mało pali. Rozglądam się teraz za czymś innym do 8 tys z małym silnikiem typu 1.2, 1.4, nadwozie hatchback i żeby stosunkowo nie za stary był – max 2008 rocznik. Wyboru przy takich wymaganiach nie ma za dużego ale może coś podpowiecie lub polecicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akceptuje każdą markę oprócz BMW w tym przedziale cenowym.
#motoryzacja #samochody