Mireczki, niedawno była afera…

Mireczki, niedawno była afera z użytkownikiem @PremiumMoto_pl który nawołuje do bicia ludzi a teraz zaczął mnie szantażować na PW!

link do poprzedniego znaleziska. Szczerze nawet nie chciałem by dostało się na główną, chciałem tylko by @PremiumMoto_pl zjadł snikersa, ugryzł się w język i okazał się większym szacunkiem do ludzi.
Sporo mirków jeszcze przede mną pisało mu, że zachował się jak burak, niektóre osoby nawet zadeklarowały, że będą to wrzucać na grupy motoryzacyjne, generalnie Michał dostał lincz w komentarzach a mimo to dalej był chamski, postanowiłem zrobić znalezisko, bo myślałem, że to przemyśli i więcej nie będzie nawoływał do bicia rowerzystów.

Ale to co się teraz stało, aż mnie zszokowało, Michał nie tylko nie poczuł się do winy, ale i zaczął mnie szantażować na PW.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on domniema sobie, że redaktor z wp.pl jest mną, przez co będzie się mścił na niewinnej osobie!

Ubzdurał sobie w głowie jakiegoś gościa i teraz chce się na nim mścić. O ile poprzednie znalezisko i nawet wyzywanie mnie od dzbanów można było uznać za prywatę i dobrze, że tamto znalezisko mimo 130 wykopów nie dostało się na główną.
To teraz szantaże na PW z oficjalnego firmowego profilu uważam za skandal

Mało tego zaczęli pisać do mnie inne osoby, niektóre z branży które mówią, że Pan Michał nie jest wcale taki fajny jak sam myślałem, że jest. Jest masa krytycznych komentarzy skierowanych do niego, mimo to i tak będzie się mścił na boku ducha winnym chłopaku z WP.PL zamiast po prostu posypać głowę popiołem i powiedzieć „przepraszam”

#afera #wykopefekt #motoryzacja #samochody #premiummoto #heheszki #wykopefekt #youtube