Mireczki, chyba szykuje się…

Mireczki, chyba szykuje się #afera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętacie mój post sprzed 5 dni o chujowym parkowaniu mojego parkingowego sąsiada, który po namierzeniu przyznał, że to jego żona tak staje? https://www.wykop.pl/wpis/39597975/baran-z-renault-zawsze-staje-tak-bym-mial-utrudnio/ Po powrocie z Rybnika (auto stało nieużywane przez 3 dni) znalazłem taką oto sympatyczną karteczkę od Pani Żony. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Skąd wiem, że to Pani Żona? Użyta została forma „zmuszona”, a nie „zmuszony” lub „zmuszeni”. Prawdopodobnie chodzi jej o waszą akcję na TR – https://tablica-rejestracyjna.pl/DW545UG – to urocze, że Pani Żona pisze mi, abym zapoznał się z przepisami RODO, samemu ich nie znając. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oto transkrypt notatki dla tych, którzy nie mogą się rozczytać lub np. nie ładują zdjęć:

„Proszę usunąć ze strony internetowej (ale jakiej? Wypok? Tablica? – przyp. red.) fotografię z moimi numerami rejestracyjnymi! Również proszę się zapoznać z przepisami RODO!
W przeciwnym razie będę zmuszona podjąć kroki prawne!
DW 54 UG! (sic!)”

Reasumując – Pani Żona ma ból pleców dolnych, ponieważ jej umiejętności parkingowe wyszły na jaw. Chce mnie pozwać, nie mając ku temu żadnych podstaw, ani też moich danych – imienia, nazwiska, adresu – a jedynie samochód, jego numery (i tak zarejestrowane na dziadka) i numer miejsca parkingowego.

Oczywiście odpisałem z tyłu karteczki i położyłem ją na jej miejscu, gdyż jej auta nie było. Zdjęcie w komentarzu.

Mireczki, czekam na dalsze propozycje. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#wroclaw #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #samochody #somsiad #parkowanie